| BananaSuparata a întrebat:

Am iphone 4s. Voi ce ati face, ati astepta pana apare galaxy S5-6, sau ati cumpara S4 cand apare S5? Pt ca nu am bani de S5 cand apare, asa ca trebuie sa astept pana la S6, dar cand apare S5, se va ieftini S4 si il voi cumpara ala. Prea multe S. scuzerolling on the floor

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Dar 4s este un telefon destul de bun.
Are o camera ce face poze de buna calitate, memorie. Va mai dura pana va deveni gen Nokia 1110. Eu zic sa mai astepti. Ca asa mereu va trebui sa-ti faci upgrade la telefoane.

| tioan a răspuns:

Am Nokia X2....cred o sa astept pana apare X9, si dup-aia imi iau X60