| Norbert170 a întrebat:

E ceva de telefonul Karbonn a19 sau nu are rost sa il cumpar?

4 răspunsuri:
| wEeEk1d a răspuns:

Sunt firme care ofera cantitate nu si calitate. Decat sa iti iei un telefon care nu stii ce e de capu lui. Mai bine mai strangi niste bani in plus si iei firme care ofera calitate mai buna (iphone, Samsung, Nokia, HTC, Sony) si stii ca nu crapa dupa 2-3 luni.

| valentinmihai a răspuns:

Karbonn e o firma decenta din India nu e chiar fantoma. Intereseaza-te mai intai si nu ai sa mai platesti o gramada de bani pe reclama pe care si-o fac marile branduri.

| RaucaIoan a răspuns:

Eu il am si il folosesc deja de cateva luni. Nu mi-a facut niciodata probleme.