| ForgetThatShit a întrebat:

Este ceva aplicatie pentru android gen iTube music, sa ascult muzica de pe youtube dar sa pot bloca telefonul?

5 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Da, stiu eu una.
Se numeste viral, o gasesti in G play.
Mai e si OG Youtube, dar nu stiu daca poti bloca in timp ce asculti, dar ai avantajul ca poti descarca videoclipuri/muzica de pe youtube.
link aici:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213945

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna.Ai putea sa iti descarci muzica :) Ar fi mai simplu. Uite aici un link de unde iti poti descarca muzica de pe youtube: http://convert2mp3.net/en/

| Kenwill a răspuns:

Hmmm eu pot sa blochez telefonul si nu se opreste muzica cand folosesc Youtube... xD
Cauta o aplicatie pentru muzica online si, chiar daca nu e youtube, poti asculta muzica cu telefonul blocat.

| SmokeDeejay a răspuns:

Nu cred că este, dar eu ţi-aş recomanda să foloseşti aplicaţii gen soundcloud happy.

| bAnDiTu a răspuns:

Salutare, am găsit eu o aplicație foarte tare care poți asculta muzică de pe YouTube cu ecranul oprit, se aude și mai clar, poți și să descarci melodia sau videoclipul, o găsești aici: ...e-newpipe/