| raul11 a întrebat:

Mi-am luat aplicatia itube azi si cand opresc netu nu mai merge sa ascult? stie cnv de ce sau o alta aplicatie cu care sa ascult muzica pe iphone?

Răspuns Câştigător
| Stefifanste a răspuns:

Trebuie sa dai skip pana la sfarsitul clipului ca acel clip sa se salveze in cache. Abia apoi mergi la history si daca vezi ca scrie cached atunci poti asculta si fara net.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai si care-i problema? Nu este normal sa nu functioneze fara net? Ai 11 ani sa 11 luni?

| ryuk666666 a răspuns (pentru darrio2007):

Este o aplicatie care merge sa asculti melodii fara net da ca le incarci.Si de aceea este normal sa mearga fara net.

| K0sti a răspuns:

Pai daca opresti netul, cum vrei sa mai mearga, daca aplicati foloseste netul pentru a rula? Dormi pe tine?

| PentruCaAutomobile a răspuns:

"11"-le de la numele tai l-ai ales pentru ca te-ai nascut in 2011, nu-i asa?