| chiftelutacrocanta a întrebat:

Exista vreo aplicatie buna pe telefon Samsung galaxy s3 care sa masoare pulsul?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu există pe S3 această aplicație.

| Anonimuserr a răspuns:

Nu, nu există așa ceva. Samsung Galaxy S3 nu are senzor de puls ca S5 și S6.
Deci, nu există.
CItește postul meu anterior. Ți-am răspuns la întrebarea cu tensiuna ta arterială dragă Ahmed.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Trebuie să faci un EKG. Dacă e 90 e destul de mare dar poate așa îș ai tu pulsul mai alert.
Cât despre tensiune în nici un caz nu ai hipertenisune.Stai excelent din punctul ăsta de vedere.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Dacă tu îți iei tensiunea la ore nepotrivite. Nu trebuie să bei alcool sau coca cola sau cafea sau să fumezi.
Ia-o dimineața fără să bei cafea, coca cola, sau să fumezi să vezi atunci cum stai.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Atunci de ce te miri? Tensiunea și pulsul se iau atunci când nu consumi alcool sau cafeină (cafea, coca cola, ceai verde) etc.

| BogdanDediu a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru S3 laughing