| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

Faceti-mi un top, va rog, cu top 10 jocuri din GooglePlay. nu vreau jocurile obisnuite gen Candy Crush, Subway Surfers, Temple Run sau Angry Birds. ci ceva mai neobisnuit, sa nu fie cu virusi. sa fie actiune. masini. iteligenta. ceva distractiv. Poate voi mai stiti jocuri. eu nu prea crying. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EightSix a răspuns:

Dupa parerea mea:
1.Asphalt 8
2.Gt Racing 2
3. Dead Trigger
4. Offroad Legend 2
5. Offroad Legend
6.Color Switch(devine din ce in ce mai plictisitor)
7.Real Racing(nu prea imi place)
8.Carmaggedon
9.Demolition Derby
10.Papa's Frezeria

3 răspunsuri:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Eu le am pe următoarele :
Traffic Racer
Floppy Bird MLG 420
100 wheys to die
Dead Pixel
Daddy long legs
Fruit Ninja
FF
Stack
The line Zen

Astea le am eu Funda te rog happy
Bonus îți mai recomand doua aplicații

MSQRD îți Adaugă diferite măști si nu numai folosindu-se de camera din fata.

Thug Life, poți face video-uri de genu

| IseeVoices a răspuns:

Mortal Kombat X
Fun Run 2
QuizUp
Vector 1 si 2
Mission:Berlin (este un joc dupa un film)
Dumb Ways to die 1 si 2
BAfta

| Grecu_Catalin_1990 a răspuns:

Incearca 4 jocuri diferite de la SuperCell
care sunt : HAYDAY, CLASH OF CLANS, CLASH ROYALE SI BOOM BEACH eu le-am jucat si mi-au placut tare mult dar daca vrei si altele uitate aici : Shadow fight 2, Minecraft : Pocket Edition dar pe restul te las sa le gasesti tuwinking