| Anonimata345 a întrebat:

Heeeey!big grin Voi cum aveți telefonul organizat?happy

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

128G storage 2G liberi si nu stiu ce am pe telefon, dar imi e lene de ma doare sa il iau la puricat
telefon organizat... CE E AIA?!? big grin

| Apokales a răspuns:

Nu prea le am cu telefoanele pentru ca nu-s sociabil, deci este un dezastru in el. Pozele cum le fac asa le las, nu tin cont ca am facut o poza gresita si s-o sterg, o las acolo. Am numere de telefon ale fostilor intervievatori, le las acolo ca nu se stie niciodata cand ma simt singur si vreau sa vorbesc cu cineva.

| Mirel4412 a răspuns:

Am 3 pagini de aplicatii inutile, pe care mi-e frica sa le sterg ca nu se stie cand imi trebuie laughing)

| Adbbmsh a răspuns:

Pe ecranul principal cele mai folosite 4 aplicatii(snapchat, messenger, whatsapp, Instagram)
Iar in meniu sunt aranjate in foldere, fiecare cu categoria sa: jocuri, social, poze.

| Whitesnake99 a răspuns:

Am pe ecranul principal aplicatiile pe care le folosesc cel mai frecvent: Mobile banking, email, widget cu comenzi player Spotify, whatsapp, un widget mare cu vremea, o bara de cautare google, camera, uber etc etc etc

| XxEddyXx31 a răspuns:

-Pai pe bara de jos am telefon, Instagram, messenger, whatsapp si mesaje.
-Pe ecranul principal tin aplicatiile pe care le folosesc cel mai mult (Youtube, snapchat, brd, etc.)
-Iar pe celelalte ecrane am folderele aranjate fiecare in categoria lui; (jocuri, social, educativ).