| crybaby220 a întrebat:

Heei! 1)Samsung Galaxy S6 edge sau Samsung Galaxy S7? De ce?
2) smsg. gal. S7 nu consuma baterie daca are ceasul permanent pe ecran? Si are camera mai buna ca s6 sau nu?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Pai daca e lansat dupa S6 nu e logic sa fie mai bun ca s6-le? E mai bun din toate categoriile iar ceasul acela permanent e creat in asa fel incat sa consume o cantitate infima din baterie, iar chestia aia o poti opri daca doresti neaparat.