| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun Samsung s7 edge sau iphone 8 plus? La Camera,ecran,gaming,baterie, etc? Raspundeti-mi va rog.

10 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

IPhone 8!

| Începătorul988 a răspuns:

S7 edge. La iOS o sa ai probleme cu bateria.

| artemidak a răspuns:

8.
Nu plus.
E cam mare după părerea mea.
Însă dintre astea 2 alege iPhone-ul.
La camera e mai bun optarul.
La ecran tot iPhone-ul e mai bun.
La baterie cred ca Samsung-ul.
Apoi iOS e mai rapid și formatul și opțiunile sunt mai bune.
Iar 8 plus e mai bun și la componente.
Și e mai nou.
Și arată mai frumos.
Mda, deci clar e iPhone 8 plus.
Deși eu sincer îți recomand sa aștepți sa apara 9, x plus, 8s sau cum va fi.
Adică dacă tot dai niște bani...

Răspuns utilizator avertizat
| barosanu69 a răspuns:

Eu am s7 edge de un an si merge impecabil, nu se blocheaza, nu am nicio problema cu el. merita

| Elieee a răspuns:

Singura problemă la iPhone e că nu ține bateria după ceva timp

| Basilievski a răspuns (pentru Elieee):

Nici la Samsung nu tine mult bateria, stai linistitalaughing

| Elieee a răspuns (pentru Basilievski):

Nu știu, eu am iPhone și sincer mă enervează bateria... toți cu Samsung susțin că la ei ține bateria enorm laughing deci...

| Havyna a răspuns:

IPhone

| Andreea5701 a răspuns:

Iphone 8 plus