| alexgalatzi a întrebat:

Heei,TPU! Vreau sa imi iau in viitorul apropiat un telefon, dar nu stiu care... Ce ati alege? Samsung Galaxy S4 sau iPhone 5C? La iPhone ma incanta sistemul de operare fara probleme si LAG,materialele, etc... In schimb are performante mai scazute. straight face Samsung Galaxy S4 are performantele hardware mari,dar un "minus" ar fi ca are LAG in aplicatii si uneori se inteapa.straight face. Deci, ce telefon propuneti sa-mi iau? Dau funda. big grinwinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic Samsung Galaxy S4. E mai elegant. Mie imi place mai mult sitemul de operare Android. Pe App Store sunt majoritatea aplicatiilor pe bani. Ai incredere in Android. Mie nu imi plac Iphonuri-le deoarece sunt si foarte fragile.

| TeodoraDora a răspuns:

Dupa punctul meu de vedere te-as sfatui sa nu-ti iei iPhone 5 din urmatoarele motive:
1. Moda se va schimba curand, si va deveni imediat demodat.
2. Dai o caruta de bani
3. Smartphone-urile, desi sunt mai ieftine, sunt mult mai bine ca iPhone-ul
4. Nu te tine bateria deloc (in cel mult 3 zile se descarca)
5. Etc. laughing
Eu te-as sfatui sa-ti iei un smartphon, chiar si Samsung Galaxy.
Funda?

| alexgalatzi explică:

@Teval,în caz că nu ştiai, iPhone 5S are deblocare cu amprentă. Eu vorbeam de iPhone 5C... straight face

| teval a răspuns:

Sunt de acord cu EduardAlexandruDicu1993 si mai adaug:
Ca iPhone 5C are un mare "minus" care este urmatorul:
Am auzit pe la TV si m-am interesat ca iPhone-ul acesta se inchide si se deschide cu ajutorul amprentei si sigur va trebui mereu sa te stergi cu servetele umede happy big grin asa ca eu te sfatuiesc ca SAMSUNG e super!winking happy