| AncaMads1809 a întrebat:

Hei all. Ce telefoane știți cu cameră bună, memorie de16 GB și să nu i se termine repede bateria?

Răspuns Câştigător
| aron11 a răspuns:

Allview x1 soul are 32gb si camera pe spate o are 13mp si fata 5 mp si nu i se gata repede bateria sau Huawei p8 lițe are 16gb si camera 13 mp si 5 mp

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G2 sau Huawei Ascend P7 happy

| Lavinutza_Emilia_1997 a răspuns:

Samsung j5 sau Huawei p8 lite sau plus

| Mădălina_Ștefania_1979 a răspuns:

Eu am Utok modelul D45, este super bun. Face poze super clare camera de pe spate sa zic asa are 5mp, are blits si o memorie mare dupa parerea mea, dar poti sa-i pui un card de memorie pentru a o mari. Daca nu ai posibilitatea sa-ti cumperi acest telefon desi nu este scump poti incerca telefonul Myria este un telefon mai nou dar bun, verisoara mea il are si este super bun, calitatea este super are la camera de pe spate tot 5mp ceea ce este ok si camera frontala (cea pentru selfies) este la fel calitativa. Poti intra pe site-ul Utok sau Myria unde te poti interesa, sunt multe modele la aceste telefoane. Iti mai recomand telefonul Philips nu stiu modelul, dar face poze super are un blits mare face poze si daca este intuneric bezna tot se vede bine datorita blits-ului. LA fel te poti interesa de pe site-ul Philips.

| Popescu_Dennis_1984 a răspuns:

Samsung galaxy s3 sau s4.

| Altu_Unu_1997_KPNW a răspuns:

Allfiew V2 Viper X. Il am si e foarte bun. Costa 1250, dar il gasesti la 1000 de lei. Camera pe spate de 13, spate 5, 16gb memorie de stocare, 1, 5gb ram si ecran 5.5.

| Altu_Unu_1997_KPNW a răspuns (pentru Altu_Unu_1997_KPNW):

Allview* BTW, are bateria de 3150, tine mult.

| Zuzu_Georgi_1998 a răspuns:

Samsung galaxy s5 ☺