| Alina9Cornelia a întrebat:

Hei. Am comandat o folie de sticla pentru telefon, insa nu cred ca am primit folia bună pentru ca îmi acoperă camera. La bliț, pentru ca am bliț pe fata, se acoperă dar la camera nu. Dacă o pun are ceva, ar ieși pozele clar sau nu?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Astazi am pus o sticla la Samsung j6 2018. Tot asa este si nu-i bai. Asa sunt facute.

Bula
| Bula a răspuns:

Blitz-ul nu va fi afectat daca are in fata folia de sticla, dar va fi si el protejat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

E STICLA, duduie, STICLA! Tu daca porti ochelari inseamna ca nu mai vezi clar? La fel ca la ochelari, atita vreme cit sticla e cit de cit curata, o sa iasa selfie-urile la fel de mizerabil ca de obicei. Oricum pui filtre pe ele de nu se mai aseamana decat de la distanta cu realitatea...

| Alina9Cornelia explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu mi bat capu cu destia ca tine. Sunteți doar niște frustrați. Mersi pentru răspuns oricum.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alina9Cornelia):

STICLA! Nu-ti bati capul cu astia ca mine, dar nu incerci sa gindesti macar la nivel de clasa a patra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulțumesc frumos pentru răspunsuri.

| patrik986 a răspuns:

Si eu am patit asa, iti vor iesii pozele clare nu e nici o problema.