| Jager a întrebat:

Daca cumpar o folie de sticla la telefon si acopera camera pe fata, ii poate afecta din claritate? Zic de o folie de calitate. 50-60 lei

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred.

| Jager explică (pentru DoarBogdan):

De ce?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Jager):

E transparenta. Si este si de sticla.
app: si eu trebuie sa imi iau una happy

| minrest a răspuns:

Eu zic ca dimpotriva, nu are unde sa intre praf, iar folia se sterge. De ce o fi cumparand lumea alte folii decat de sticla, e un mister pentru mine, diferenta e de 10 lei. Se pun mai usor, ofera si un grad de protectie mecanica. Si sunt mai frumoase. Costa 25 lei.

| Intruder19 a răspuns:

Folia e transparenta si are decupaj in dreptul camerei frontale, nu vad de ce ar afecta cu ceva camera frontala.

| Jager explică (pentru Intruder19):

Am vazut pe eMAG mai multe folii pentru s5 si au camera acoperita. daca stii un site de unde pot cumpara de care zici tu si sa fie subțire si de calitate lasa mi aici site ul

| minrest a răspuns (pentru Intruder19):

Tocmai aia e, folia de sticla nu e decupata.

| BJK1903 a răspuns:

Salut,am si eu S5 si am folia de sticla acoperita pe camera si nu afecteaza claritatea deloc. Sper ca te-am ajutat, funda? happy

| Jager explică (pentru BJK1903):

Imi poti da un site de unde pot cumpara o folie buna, te rog?

| BJK1903 a răspuns (pentru Jager):

Eu am folie din sticla si e buna. Nu te lua dupa toti. Eu am folia din decembrie. Merita sa dai banii pe husa si folie.

| Theodoresca a răspuns:

Nu. Am avut si eu si nu mi s-a intamplat sa ii afecteze claritatea!