| quizdream13 a întrebat:

Hei! Azi mi-am cumparat un iphone 4 de la cineva care avea nevoie urgenta de bani,nu este fals,este intr-o stare perfecta,am verificat si am fost asigurat! Vreau sa va spun ca nu imi merg jocurile de pe el, spune ca "aplicatia nu a fost gasita" si cand dau pe Mail scrie "Fara card de memorie!", eu stiu ca iphone-urile se cumpara direct cu memorie interna.Va rog dati-mi raspunsuri cat mai repede! Va mulltmesc!

3 răspunsuri:
| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Sterge jocurile alea, reseteaza telefonul si pune jocuri din nou ori din appstore cu cont unele jocuri sunt pe bani sau prin vshared gratuit(vshared il descarci depe net)

| Ely1997 a răspuns:

Incearca sa stergi jocurile si sa le descarci din nou de pe App Store.Nu costa nimic.Am iPhone de foarte mult timp, dar nu mi s-a intamplat niciodata asta!

| quizdream13 explică (pentru Ely1997):

Cand vreau sa intru pe youtube de exemplu scrie "Selectare SIM" si apare "GPRS" si dau pe el,si asa incepe sa se incarce,dar nu merge, scrie "Avertisment, Apelul nu a reusit", si venind vorba de sters nu-mi apare nimic cand tin apasat, adica pot sa il mut in alta parte, dar nu-mi apare niciun "x" nimic...