| Huntress a întrebat:

Hei! Cum pot intra pe fila incognito de pe Samsung galaxy S3 mini? Chiar imi trebuie sa stiu... Funda tongue Scuzati categoria, dar e cea mai cautata

Răspuns Câştigător
| Miguelito a răspuns:

Apesi pe butonul de optiuni si o sa iti apara o grila, dai mai jos pana gasesti "modul incognito". Trebuie sa ai, daca nu, descarca Firefox din Google Play si gasesti incognito. Baga si tu o fundawinking

2 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Dai pe deschidere pagina noua/fila incognito

| Huntress explică:

Problema e ca nu imi apare "Deschidere pagina noua/fila incognito"... Imi apare doar un "+" langa care scrie "Fila noua" straight face Am mai avut un smartphone si la ala se deschidea asa, cum ziceti voi ca trebuie, dar la asta, nu.