| Huntress a întrebat:

Am mai pus o dată această întrebare, dar nu am primit vreun răspuns care să mă lămurească. Mai încerc odată.
Intrebarea mea este: Cum pot intra pe fila incognito de pe un Galaxy SIII Mini? Am tot incercat, dar nu e ca la celelalte telefoane, eu am mai avut un smartphone si pe acela stiam cum se intra, dar acesta nu e la fel!
Scuzați categoria, dar e cea mai căutata... Cine mă poate ajuta? Fundă big grin

Răspuns Câştigător
| IRobertC a răspuns:

Apasa pe butonul din stanga butonului de acasa (ala fizic si oval) si iti vor aparea optiunile, acolo este fila incognito.

| Huntress explică (pentru IRobertC):

Multumesc, in sfarsit un raspuns bun laughing

1 răspuns: