| Cring_Dorian_1998 a întrebat:

Hei salut. Mi-am instalat de curand cyanogen mid si android 5.1.1 lolipop si am vazut ca nu pot folosi rootul la toate aplicatile. De exemplu SBGamehacker imi zice ca nu am root.

Răspuns Câştigător
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Reinstaleaza fortat super su, atentie unele aplicatii au nevoie de busybox sa ruleze in root, verifica cu rootchecker... si vezi sa il ai activat in developer options. evita aplicatia aceea risti sa iei ransomware si iti iei adio de la bootloader

| Cring_Dorian_1998 explică (pentru Copaci_Liviu_1981):

Mersi de raspuns, dar am aflat ca sb game hacker nu merge pe lolipop. Dar ma tin de cuvant si iti dau fundahappy

1 răspuns: