| GeorgianaGyorgy a întrebat:

Am un telefon Orange Reyo ( recent cumparat) si as vrea sa transfer de pe telefon pe calculator,niste poze, dar sunt salvate in teleefon si nu pe card! Cum as putea sa mi le transfer?( cu cablu USB ) Ma puteti ajuta? Va rogg!

Răspuns Câştigător
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Pai intri la file manager unde ai sd memory card si device storage intri la device storage cauti pozele la DCIM le selectezi pe toate dai copy apoi intri la sd card memory si dai paste here dupa conectezi mobilul la pc.Bafta

| GeorgianaGyorgy explică (pentru Damian_Roland_1996):

Deci,chiar m-ai ajutat...Multumesc mult! big grin

| Damian_Roland_1996 a răspuns (pentru GeorgianaGyorgy):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Conectezi cablul la telefon si la pc, si ar trebui sa iti apara ca se instalaza softul pentru dispozitiv, sau sa ti se deschida o fereastra mica, unde poti da pe Deschidere fisier sau Open folder and view files. Copiezi pozele, si le lipesti in pc, intr-un folder pentru poze. FUNDA?