| RadXx a întrebat:

Hei TPU as avea nevoie de niste pareri...in legatura cu 2 telefoane dupa performantele camerei foto.Telefoanele sunt urmatoarele:Evolio Happy si Vonino ego qs, m-ar interesa sa stiu care DINTRE ELE 2 face poze mai bune si are camera mai performanta happy va rog chiar nu sunt lamurit si de aia vr sa va intreb
funda + voturi big grin

Răspuns Câştigător
| Popescu_Mihnea_1998 a răspuns:

Ambele au 8 megapikeli
Dar vonino pare mai bun FUNDA

| RadXx explică (pentru Popescu_Mihnea_1998):

Nu prea ma ajuti, stiu aceasta caracteristica dar daca te-ai fii informat putin mai bine ai observa ca pe eMAG tel evolio happy are o camera mai buna cu un timp mai mic de raspuns si are si auto-focus si touch focus dar camera se zgarie mai repede si vonino are doar blitz happy asa ca doar voturi tongue

1 răspuns: