| AnDyRo99 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa stiu cam cat ar costa in medie un iphone 7 de black friday, caci as vrea sa imi cumpar unul si nu prea stiu cat ar costa mersi.
laughing)))

Răspuns Câştigător
| DannyR0 a răspuns:

Hai sa nu generalizam totul. Intr-adevar, ai dretapte in ceea ce spui, si eu urmaresc anumite produse, iar de 2-3 luni acestea s-au scumpit si ma astept ca de black friday sa revina la pretul din vara. Totusi, exista oferte, unele foarte bune, insa mi se pare putina inganfare in a spune ca in acea perioada chiar nu sunt reduceri. Prost nu e vanzatorul, ci cumparatorul ca pune botu'.
In acest moment nu ramane decat sa vedem ce "reduceri" ne vor oferi magazinele.
Acum ca sa-i raspund si lui AnDyRo99, personal, cred ca va fi cu 200, maxim 400 lei mai putin, insa am un sentiment ca daca chiar va fi la un pret mai redus, acesta nu va fi mai mic de 2800(2799 laughing ) lei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii zic ca black friday e teapa, dar intr-un fel preturile ajung aproape de cele de anul precedent, fiind crescute in mod constant.
Si eu caut sa vad o placuta RAM si s-a triplat efectiv pretul din decembrie anul trecut pana azi. Deci nici-odata nu vei lua ceva ieftin...

| AnDyRo99 explică (pentru DannyR0):

Cred ca ai dreptate mersi!

| DannyR0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa nu generalizam totul. Intr-adevar, ai dretapte in ceea ce spui, si eu urmaresc anumite produse, iar de 2-3 luni acestea s-au scumpit si ma astept ca de black friday sa revina la pretul din vara. Totusi, exista oferte, unele foarte bune, insa mi se pare putina inganfare in a spune ca in acea perioada chiar nu sunt reduceri. Prost nu e vanzatorul, ci cumparatorul ca pune botu'.
In acest moment nu ramane decat sa vedem ce "reduceri" ne vor oferi magazinele.
Acum ca sa-i raspund si lui AnDyRo99, personal, cred ca va fi cu 200, maxim 400 lei mai putin, insa am un sentiment ca daca chiar va fi la un pret mai redus, acesta nu va fi mai mic de 2800(2799 laughing ) lei.

| Vulpoiu_Cristina_1989 a răspuns:

Gasesti toate informatiile aici - https://cutiamica.ro/......regatesti/