| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU! (Nu luaţi în seamă numele meu, e contul surorii mele big grin ) Deci... Urmează ca părinţii mei să îmi cumpere un nou telefon şi problema e că nu am idee ce telefon să îmi cumpere. Această întrebare o adresez în special celor care sunt experimentaţi, dar şi celorlalţi.
Cam ce aş vrea să aibă :
internet 4G, camere care să facă poze bine (+bliţ), android bun, memorie, etc. toate caracteristicile necesare happy
Apreciez foarte mult orice părere şi ofer fundă răspunsului care mă va ajuta cel mai mult happy. Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Http://m.emag.ro/......DVV3RBBBM/ prod_CMP-45_752_7351

5 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Ai o limita de buget?

| notefree a răspuns:

Cam in ce buget?

| dmgskd a răspuns (pentru AliLina2):

Cam pana in 1500 ron

| dmgskd a răspuns (pentru notefree):

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!