| randomperson05 a întrebat:

Telefonul meu vechi trebuie schimbat si am decis ca imi voi lua iphone7, dar am o mare problema cand vine vorba de culoare. Gold si Jet black ies din discutie din start, si mai raman silver, rose gold si matte black. Telefonul meu actual este alb, deci silverul nu este tocmai varianta principala. Cele doua culori ramase imi plac in egala masura si pur si simplu nu ma pot decide.
As vrea niste argumente pro si contra referitoare la culoare.
Cel mai bun raspuns primeste funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Mat Black.

| Brigi1998 a răspuns:

Matt black, pentru că arată foarte binee

| AKH404 a răspuns:

Important este să-ti placa tie. Eu unu sincer, băiat fiind, as alege matte black. Nu as avea cum să ies cu ăla roz pe stradă. Și în pus chiar de vede bine negrul ăla. Are un amic.