| Stefan23k23 a întrebat:

eu vreau sa mi cumpar Iphone 7+ si as vrea sa mi spuneti ce culori preferati : Gold, Rose Gold, Black, Jet Black sau Silver? Eu nu stiu ce sa aleg dintre Jet Black si Gold.Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| FlorentinaSandu a răspuns:

Eu am iPhone 7 rosé, însă ție ca băiat ți-as recomanda gold, e puțin mai deosebit decât black, ii da un aer așa de rafinament. Buna alegere și sa îl stăpânești sănătos. O seara buna.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, oricum ii pui husa (ori la inceput, ori 700 lei mai tarziu dupa ce il scapi si ii crapi ecranul)

| SofiKaS a răspuns:

Eu as alege gold
Parerea unei fete

| Andries_Vlad_1998 a răspuns:

Un Jet Black ar fi cel mai bun dupa parerea mea, dar nu prea m-as arunca la Iphone, mai bine ai opta pentru un Samsung sau un Huawei.