| Kunar a întrebat:

Ce sa aleg dintre iphone 6s (rose gold, gold, silver, space grey) sau iphone 6s plus (rose gold, gold, silver, space grey) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Xenos a răspuns:

Iphone 6s

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6s Plus (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......gvz2yi.php

Toate cele bune!

| Pestean_Marius_1997 a răspuns:

Oricare deoarece doar marimea difera

| Mrwazz a răspuns:

Uite, daca iti place marimea, clar ai putea alege 6s plus dar daca doresti un telefon care sa tina pe o perioada mai lunga de timp iti recomand 6s deoarece, odata ce diagonala este mai mica consuma si mai putine resurse, ceea ce inseamna ca iti raman resurse pentru alete aplicatii :d

| Pool77 a răspuns (pentru Mrwazz):

Interesant.
Iphone 6 are 4, 7 INCH iar iPhone 6+ are diagonala de 5, 7 parca, iar dintre toate telefoanele iphone, 6+ are cea mai buna baterie. Ce zici? Se pune?