| Al000993732 a întrebat:

Heii, deci vreau să îmi cumpăr iPhone 13 pro dar am înțeles de la unii că nu ține bateria destul de mult, și că nu merită. Spune-ți voi merită să fac o astfel de achiziție? Să-mi cumpar iPhone 13 sau 13 pro? Ar ține bateria? De pe ce site aș putea să fac comanda? Dau fundă!
Va mulțumesc pentru atenția acordată!

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Iphone urile în general stau cam prost la capitolul baterie. Pro ul în comparație cu cel normal are câteva specificații în plus, care daca nu ești super familiarizat, nu o sa conteze. Merita sa ți cumperi dacă îți dorești, restul detaliilor nu prea mai contează. Ideea e ca orice iphone iti vei lua, o sa ajungi sa te plângi de baterie. Ca și site uri recomand altex sau eMAG.