| AnaGeorgiana292 a întrebat:

Heii
Stiti cumva daca selfie stick-urile merg si pentru telefoanele E-Boda?

3 răspunsuri:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Depinde draga Ana. Nu ai specificat nimic despre acel telefon. Ce sistem de operare are, etc. Dar daca are Android iti merge 70% mai mult ca sigur.

O zi buna,
-Helper69.

| AnaGeorgiana292 explică (pentru Helper69):

Multumesc, planuiam sa-mi iau unul dar o sa ma mai interesez :*

| mihailmarian a răspuns:

Buna,

Eu mi-am luat tot pentru un E-Boda de aici https://www.smart-products.ro/produse/selfie-stick, vad ca nu mai e in lista modelul meu exact, insa le poti pune o intrebare pentru siguranta