| ilbanoana12 a întrebat:

Heii TPU am o problemă.De fiecare data când vreau sa descărc câte ceva de pe Magazin Play, îmi spune ca nu am spațiu suficient, deși nu am descărcat nici aplicație.Ce as putea sa fac? Dau fundă.

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Buna,intri la setari-->Aplicatii-->Toate-->Google Play si apoi stergi cache si apoi data.
Setari-->Aplicatii-->Toate-->Download Manger si faci ca la primul pas.
Setari-->Aplicatii-->Toate-->Google Services Framework(sau scrie doar Framework) si faci la fel.
Daca nici acum nu merge, stergi contul de gmail si il bagi la loc..Succes!

| walkeR1 a răspuns:

Sterge cookies si fisierele de pe telefon sau card care sunt inutile asa am facut eu si a mers