| Georgiana0505 a întrebat:

Heii! happy Urgent! Va rog frumos sa ma ajutati voi astia care va pricepeti cu telefoanele, inspecial cei abonati la Orange. Vreau sa imi i-au un telefon, cu prelungire contract. Acest contract il am de 2 ani, si era cu 5 euro. Acum vreau sa il prelungesc tot cu 5 euro, dar nu stiu cate puncte Thank You as putea avea. Cam cate spuneti voi? Cate ar putea sa fie? Pentru ca 1000 de puncte sunt 150 de euro acum! Va rog sa ma ajutati! Cat mai multe pareri, si cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nimeni nu stie cate puncte thank you ai. Primesti in general 2-3 puncte thank you lunar, dar daca ai cost suplimentar primesti mai multe. Daca platesti online, primesti dublul punctelor. Dar poti apela *100# si prin ramura Servicii sau Contul meu cred ca ai si Thank You.Iar daca nu gasesti asa sau nu te pricepi, apeleaza 411 si discuta cu un operator sau mergi la Orange Shop si vorbesti cu angajatii.Cand platesti factura de exemplu, casiera iti poate spune rapid cate puncte ai. Sunt multe variante, alege.
Era sa uit. Fa-ti cont https://sso.orange.ro/wp/oro/creare-cont si poti afla orice despre numarul tau, minute, mesaje, plati, cu cine ai vorbit si cat timp, etc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La abonamentul tau de 5 euro ai strans 1 punct la fiecare factura platita, deci in 2 ani cam 24 puncte. mai ai un pic pana la 1000 nu?

| Georgiana0505 explică (pentru suntserios):

Foate putin laughing

| suntserios a răspuns (pentru Georgiana0505):

Chiar credeai ca fac astia de la Orange pomana? trebuie sa le bagi tu mult in buzunar pana iti dau si eu acolo un discount de tot rahatul

| darrio2007 a răspuns:

Nu aveai cum sa strangi 1000 de puncte.La fiecare plata a facturii primesti 1-2 puncte.In functie de valoarea facturii lunare.Fa-ti cont pe site-ul Orange si poti afla tot ce te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi că varianta bună era să suni la Orange să întrebi câte puncte ai şi ce poţi face din ele?

| DANIEL72 a răspuns:

1000 de puncte 150 de euro peste cati ani?laughing