| Andrei_Călin_1999 a întrebat:

Aş avea şi eu o mică nedumerire.

Aş dori să cumpăr un Orange rono printr-o prelungire de abonament pe 2 ani. Acest abonament este de 15 euro, din câte ştiu eu şi o să-l măresc la 16, cel mai probabil. Cu acest abonament de 16 euro pe site îmi arată că voi plăti undeva la 5 euro maxim pe telefon, dar depinde şi de câte puncte thank you am, nu? Astăzi am primit un mesaj că am strâns cam 3.94 puncte thank you. Întrebarea mea este ce diferenţă de bani ar trebui să mai dau pentru a-l cumpără? Vreau un răspuns acceptabil, dacă se poate. Mulţumesc.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam si noi contul tau, ne poti trimite numarul de telefon pe care vrei sa il prelungesti printr-un mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

| Amilik a răspuns:

Pentru cangur 16 pretul este de 0€

| Andrei_Călin_1999 explică (pentru Amilik):

Păi este de 16 euro, dar nu se iau în calcul şi puntele thank you?