| andrelutza807 a întrebat:

Hey! Am un telefon Allview A5duo si nu merge sa ma conectez la wi-fi. Am router si parola... dupa ce imi bag parola, spune ca e securizat cu WPA/WPA2 PSK apoi scrie "problema la conectare...chestia e ca imi apare un lacat langa semnalul wi-fi, la fel si la calculator. Ma poate ajuta cineva repedee? Fundita la cel mai clar raspuns!

2 răspunsuri:
| popadrian96 a răspuns:

Scoate ruterul din priza, asteapa 10, min ute maxim si apoi conecteaza-te, funda te rog

| andrelutza807 explică (pentru popadrian96):

Mersii...am incercat altceva inainte sa imi scrii tu.Am dat din router cautare dispozitive si asa mi-a mers...acum nu mai am probleme! happy