| curioasa210 a întrebat:

Hey! Am un telefon Samsung Galaxy a5 2016 si as vrea sa stiu cum pot descarca pozele din el. Cand bag cablul in laptop (Acer Aspire e15 cu Windows 8.1 pro) nu imi arata decat ca telefonul se incarca. Nu ma pune sa aleg ce vreau sa fac si inici pe laptop nu imi arata un folder ceva. Am incercat cu Samsung Kies dar nu merge. Imi arata sa sterg Shortcut-ul. Ajutor! DAU FUNDA METODEI CARE MA AJUTA!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bagă card microds, copiază pozele pe card, scoți cardul și îl pui în PC

| gelu1970 a răspuns:

E configurat sa incarce atunci când il conectezi la usb. Dezlizezi bara de sus si il pui pentru a transfera arhive.