| Iulia09 a întrebat:

Hey! De ce nu-mi vede cardul de memorie in telefon? Cu alt card merge!

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa nu-l citeasca telefonul dar pc-ul il citea si asa am putut sa-i dau format. era de 8 gb si telefonul citeste pana in 32

9 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Unele dispozitive suportă până la 32 GB de spațiu, altele mai vechi până la 4 GB.
"FUNDA!"

| ShNySnYGer a răspuns:

Cum a zis si @BubuuLoree, dar daca e de 8 sau 16 GB ar trebui sa-l citeasca, incearca sa dai un format cardului de pe pc si sa incerci din nou sa vezi daca pe telefon il citeste dupa formatare

| BubuuLoree a răspuns (pentru ShNySnYGer):

ShNySnYGer daca nu il citeste telefonul, cum ai vrea sa il citeasca pc-ul?

| BubuuLoree a răspuns (pentru ShNySnYGer):

Interesant, nu mi s-a intamplat niciodata. adica daca telefonul nu-mi citeste cardul, pc-ul nici atata, dar se prea poate si asa ceva!

| ShNySnYGer a răspuns (pentru BubuuLoree):

Si mie mi s-a intamplat sa nu-l citeasca telefonul dar pc-ul il citea si asa am putut sa-i dau format. era de 8 gb si telefonul citeste pana in 32

| Chinezw a răspuns:

Virusat - nu mai e bun - incearca sa vezi daca poti copia ce ai in el cu ajutorul PC.
am si eu 2 carduri de 4 care nu merg

| BubuuLoree a răspuns (pentru Chinezw):

Degeaba Chinezw. daca nu ti-l citeste telefonul cu atat mai putin PC-ul.

| BubuuLoree a răspuns:

Probabil e din cauza cardului sau are memoria prea mare, ceea ce nu-i permite telefonului sa-l citeasca.

| Chinezw a răspuns (pentru BubuuLoree):

BubuuLoree a răspuns: sau cum a zis ea

| R1deR a răspuns:

Am patit si eu la fel cu un card de 2 gb, probabil este virusat...asa mi-a spus un prieten. FUNDA!