| July739 a întrebat:

Hey, lume! Dau funda. Stie careva cum pot sa-mi descarc aplicatia WhatsApp Gratis pentru iPhone? Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

In mod normal il puteai lua illegal cu jailbreak dintr-o aplicatie pirat denumita Installous. De curand a disparut si nu stiu de unde ai putea sa o iei. Eu totusi iti recomand sa fii cu ochii in AppStore, odata la cateva luni WhatsApp e gratis. Daca il prinzi odata gratis, il vei avea intotdeauna gratis pe ce iDevice doresti tu, atata timp cat esti logata pe contul tau. Eu spre exemplu l-am prins gratis odata pe un iphone 4 si acum pe actualul meu telefon, l-am downloadat iarasi desi acum costa, s-a considerat ca deja l-am "achitat". Aceleasi principiu este la orice joc/app cumparat de tine, in caz ca dai restore la telefon fara back-up sa ai posibilitatea de e iti redownloada aplicatiile pe care ai dat bani (sau care erau gratis la momentul in care le-ai luat indiferent ca acum costa sau nu).

| July739 explică (pentru valentino52):

Ca tot am ajuns la subiectul asta, odata la cate luni crezi ca o sa apara gratis, avand in vedere ca stau cu ochii pe app store de vreo 2 luni?

| valentino52 a răspuns (pentru July739):

Pai chiar acum 2 luni a fost daca nu ma insel, cel putin atunci l-am prins eu prima oara. Un alt prieten de-al meu a prins la inceputul verii parca...

| July739 explică (pentru valentino52):

Deci ar trebui sa apara curand...

7 răspunsuri:
| eAlexutzu a răspuns:

Pe iPhone totul se plateste...

| margarit8 a răspuns:

Scrii WhatsApp la cautare in App store

| July739 explică (pentru margarit8):

Am spus sa fie gratis, pe App Store trebuie sa platesc si n-am chef sa platesc.

| margarit8 a răspuns:

Cum a zis si Alex360d pe iOS multe aplicatii sunt cu bani