| Myrru a întrebat:

Hey! Scuzati categoria! Nu pot sa descarc nimic pe telefon de la Google Play, am Samsung Galaxy Ace. Pana acum am putut sa descarc dar acum apare ca se instaleaza iar la sfarsit imi apare o eroare. Ce as putea sa fac sa mearga? O funda mare raspunsului care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

I-ai umplut memoria; fă „curat" prin el. Eventual, root-ează-l și pune link2sd și după aia poți muta aplicații pe card.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Samsung Galaxy Ace are foarte putina memorie. Daca pui 2-3 jocuri mai "grele" pe el, e terminat! Te sfatuiesc sa-l rootezi si sa-ti cumperi un card bun de memorie pe care sa muti aplicatiile.

| Myrru explică (pentru LenoreVoldaren):

Am memorie suficienta pe card!

| syon a răspuns:

Esti sigura ca ai destula memorie pe telefon?