| AdrienWH a întrebat:

Hey Tpu.Cum imi dau seama daca telefonul meu are folie de protectie aplicata pe el din fabrica? OFER FUNDITA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Se vede cu ochii, daca nu ai probleme cu vederea!

| LTAA a răspuns:

Da cu unghia usor dinspre marginea sticlei spre centru, daca simti ca unghia se impiedica de ceva cel mai probabil e o folie (daca nu o zgarietura mai adanca)

| alexandrualind a răspuns:

Se vede pe el ceva negru.

| alexandrualind a răspuns:

Da,dar se vede ceva ca si ceva de genul cum ar fi o apa.Asa iti pot spune cel mai simplu.

| TheBunny a răspuns:

De obicei se observă dacă are folie, dar daca vrei poți să încerci să tragi puțin de la un colt si sa vezi daca se dezlipește ceva. Să nu tragi mult că după se face urătâ folia daca are.