| TheHobbitHere a întrebat:

pentru cei ce au Samsung galaxy s6:
1. Cum se misca?
2. Face poze/videoclipuri clare?
3. Cam cat tine bateria?
4. Sunteti multumiti de el?
(Nu e nevoie sa imi dati specificatii despre el, ca m am documentat destul, dar vreau pararea voastra.)
Funda (cat mai detaliat va rog)

Răspuns Câştigător
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

1-foarte bine 2-le face clar sticla 3-puțin, daca te joci in 3-4 ore se stinge, 4-ai grija sa-ti iei o husa pentru spate ca sticla aia se zgârie ca la iPhone 4/4s,sunt mulțumit de cel mai performant smartphone al anului

| TheHobbitHere explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Chiar putin? adica eu nu prea ma joc pe telefon, adica deloc, cat ar trebui sa tina?

2 răspunsuri:
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Daca nu te joci te tine o zi