| PurpleKusH a întrebat:

spuneti-mi va rog cum fac ca fisierele media video poze etc care le descarc de pe fb de pe mesenger sau wapp sa mi se salveze pe cardul sd si nu in telefon.

( cand intru la spatiu de stocare imi arata doar ce am pe card si ce am in telefon memorie libera ocupata etc. Dar nu scrie nicaieri optiuni sau ceva sa setez cardul ca implicit)

Precizez ca am un Samsung galaxy s3 neo

Dau funda! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| wiqvi56 a răspuns:

Am căutat în al meu, pentru a-ți da un răspuns bun, dar am realizat cu stupoare ca am exact aceeași problema! Promit sa mă documentez mai bine și voi reveni cu un răspuns! Dar vei avea nevoie de aceasta opțiune doar în cazul în care vrei sa le ai pe un alt dispuzitiv! Ca, presupun fa ai în jur de 16+ gb!