| PurpleKusH a întrebat:

spunetimi va rog cum fac ca fisierele media video poze etc care le descarc de pe fb de pe mesenger sau wapp sa mi se salveze pe cardul sd si nu in telefon

Precizez ca am un Samsung s3 neo

Dau fundaa! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Trebuie sa intri in setari, apoi in stocare si acolo trebuie sa selectezi intre card SD si memoria interna a telefonului. Daca totusi ai probleme cu asta in continuare, poti incerca sa-ti transferi datele din calculator pe telefon prin intermediul unui cablu USB.