| Andrei_Andrei_1994_GpD6 a întrebat:

stiti cumva daca la photo click Braila [magazinul de langa bulevard], stiti cumva daca are casti de vanzare si daca stiti imi puteti spune si pretul va rog, as dori casti pentru telefon dinacelea care acopera toata urechea

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pana la urma le vrei noi sau de ocazie? Eu am astfel de casti.Cu dispozitiv wireless.

| Andrei_Andrei_1994_GpD6 explică (pentru darrio2007):

Nu conteaza daca sunt noi sau folosite, nu am un buget mare, adauga-ma la skype,, andrei.baranga,, trebuie sa.ti apara dj.andrei in paranteze vb acolo ok

1 răspuns: