| Diablo666 a întrebat:

Heya! Ce telefon ati alege intre Sony Xperia J,Sony Xperia U,HTC Wildfire/Wildfire S, HTC Desire C/S? happy
Sau da'ti'mi ceva idei..am nevoie de un telefon fiabil,pe care sa mearga jocurile cat de cat,sa aiba camera acceptabila, sa ruleze muzica "beton".thinking

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre cele 6 modele indicate de tine, CATEGORIC HTC Desire S este cel mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2292,2091,247

http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2292,2058,351,139

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC wildfire s pentru ca eu am HTC wildfire s si este un telefon super misto si scoate poze superbe si se aude si bine iar androidul se misca super calumea! deci mergi pe HTC! Asculta ce zic eu si nu o sa iti para rau!

| ArekkusuKage a răspuns:

HTC Desire S am avut si eu si este foarte foarte interesant ai multe aplicati care ruleaza pentru versiunea de android si tastatura este super ok si muzica e ok bine nici la Sony nu e mai breaza insa o sa razilaughing dar cea mai buna si cea mai tare muzica se aude de pe telefoanele Nokiahee hee dar pacat ca au simbyan deci in prinplan desire S nu vei regreta crede-mawinking sa imi lasi com sa imi spui ce ti-ai luat te rog

| iulyan_9096 a răspuns:

Samsung S2 sau S3.

| patriciabianca39 a răspuns:

Cel mai fain dintre variantele tale mi se pare Sony Xperia J.Eu am Nokia C7 si merg jocurile bine si ruleaza si muzica!happySper ca am fost de ajutor!

| Diablo666 explică:

Samsungu'urile ies din discutie. happy
ceva intre HTC, Sony..si,mi'au mai venit in minte cateva Motorola.laughing

| luca901 a răspuns:

Pai uite niste variante foarte bune te asigur :
Samsung galaxy ace plus camera 5 mpx ruleaza muzica foarte bine si are destul spatiu pentru jocuri
Samsung galaxy S plus e mai bun camera 8 mpx si are mult mai multa memorie
Daca vrei telefon cu tastatura qwerty atunci r bun Nokia E7 (poti asculta radio fara casti si are radio online)

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru luca901):

Luca901 Galaxy s plus nu are camera de 8 mpx are de 5 mpx!