| PufiPufulet a întrebat:

Http://www.tocmai.ro/iphone-4-neverlok-alb-16-gb-impecab il-13347906.html... acest iphone este sau nu este replica... am nevoie va rog de o parere. multumesc.

Răspuns Câştigător
| Raptorz a răspuns:

Trebuie sa stergeti punctele de la sfarsit geniilor... e clar ca habar nu aveti de cum se foloseste internetul...
Despre telefon: Pai la o prima vedere pare a fi original. AI putea sa verifici telefonul: Daca este original, in modul stand by v-a avea ecranul negru (negru precum o masina neagra noaptea) daca e fake v-a avea ecranul asa www.fonearena.com/blog/65206/fake-iphone-photo-gallery.html
Poza 2 si 3!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite link-ul sa vad!

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Iti ziceam daca si mergea acel link.