| Mosu_David_1965 a întrebat:

Ieri am vrut sa-mi iau o aplicație GRATIS de pe Apple Store si după ce am băgat parola îmi spune: "Înainte de a putea efectua achiziții trebuie sa va trebuie sa atingeți continuați pentru a va confirma informațiile privind metoda dumneavoastră de plata". Ce sa fac?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa functioneaza AppStore. Cere datele tale de plata chiar si pentru upgrade-uri (pentru asta trebuie sa ai cont pe iTunes, unde sa ai registrate datele tale de facturare).