| Deliaelena97 a întrebat:

În cât timp de încarcă full Samsung galaxy s4? Peste noapte s-a descărcat 23% fără wi-fi aprins. E defect? Sa îl schimb? Și Cum sa mă comport cu bateria ca sa tina cât mai bine?

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

In 5 ore e incarcat complet.

| ANDA135 a răspuns:

Stiu cum e, mai bine sa il tii la incarcat toata noaptea ca sa se incarce

| Lidiaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu am Samsung galaxy s 4. De obicei in 4 h se incarca total, dar eu il pun noaptea la incarcat. Multi zic ca nu e bine sa il lasi peste noapte la incarcat ca se poate umfla bateria si se strica. Dar eu tot asa il incarc laughing)). Nu cred ca are nimic telefonul tau, si al meu se descarca destul de repede. happy

| Pintoiu_Valentina_1998 a răspuns:

Eu zic ca e normal sa se descarce repede. Pana la urma e un telefon. Pur si simplu nu uita wi-fi-ul aprins si daca il vezi ca se descarca, baga-l doar cat e nevoie la incarcat. Sper ca te-am ajutat.