| Bertan a întrebat:

Lenovo Vibe X2( 2GB RAM/32GB INTERN) sau Samsung Galaxy S4 Value Edition i9151(2GB RAM/16 INTERN)! Care si de ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există modelul "Galaxy S4 Value Edition i9151" =))

Este doar Samsung I9515 Galaxy S4 4G Value Edition :)

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo Vibe X2 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......xcm/199194

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că acest model NU are slot pentru SDcard de memorie externă :(

Toate cele bune!

| Bertan explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos si iti eram dator cu o funda! Asta daca mai tii minte! Si in legatura cu slotul de card nu prea ma intereseaza fiindca eu nu il iau pentru jocuri sau alte chestii ce ar putea ocupa memoria! Mersi incaodata!

| bursuc001 a răspuns (pentru Bertan):

Cu plăcere happy

La aproape 9000 de funde chiar NU mai ţin minte faza cu "datoria" fundei respective!
Le-am pierdut şirul de pe la vreo 2000 laughing

Oricum, mersi pentru fundiţă, dacă tot ai ţinut-o minte big grin

O zi frumoasă!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sunt 2 telefoane perfect identice ca si performante, alegerea iti apartine. Ca si design, eu personal as tinde catre S4

| Bertan explică (pentru Jipa95):

Mersi de parere, dar am sa mai astept si alte raspunsuri!