| GirlOnline a întrebat:

Mi-am scapat telefonul pe asfalt. Nu de la inltime foarte mare. L-am mai scapat inainte de la nivelul buzunarului. De data asta s-a spart. Totul merge perfect ( sunet, led-uri, se incarca, etc. ). Ce ar trebui sa schimb la el? Numai the front screen sau si displayul?

3 răspunsuri:
| Raskolnikow a răspuns:

Pai displayul si rama daca e crapata

| GirlOnline explică (pentru Raskolnikow):

Dar cum stiu daca displayul e afectat? Rama are niste crapaturi foarte mici.

| Raskolnikow a răspuns (pentru GirlOnline):

Pai o sa iti intre apa in el, umiditate, o sa ti se abureasca pe dinauntru