| buburuza23 a întrebat:

Nokia lumia 625 sau Nokia lumia 720? sunt foarte indecisa..ma deruta camera de la lumia 625, e cam slabuta.voi ce ati alege?

9 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Nokia lumia 625

| bbu2eugen a răspuns:

| myhay0930 a răspuns:

720 e o varianta mai moderna si mai buna

| Bogdan_Sandu_1989 a răspuns (pentru myhay0930):

Recunosc asta dar eu am tot 625 si imi place mult. 720 are mama iar touch-ul merge greu. E luat din Germania de la o firma asociata celor de la Nokia

| myhay0930 a răspuns (pentru Bogdan_Sandu_1989):

Da asta asa e

| Bogdan_Sandu_1989 a răspuns:

625 e super fain! Mie imi place la nebunie! Are niste chestii noi.
Iti merg multe aplicatii iar la jocuri e perfect

| Bogdan_Sandu_1989 a răspuns:

Sa iti iei 625. Deci garantat e perfect. Sper sa ai incredere in mine.

| Th3Vip3r a răspuns:

Eu ți-aș propune să-ți iei 720 e mai bun si mai nou

| MitroAlex a răspuns:

Bineinteles ca modelul mai nou(720)