| evellinalalala a întrebat:

Nu inteleg despre ce e ideea cu aplicatia cu Pokemon Go parca asa se numeste. Am vazut ca si vedetele in joaca dar nu prea inteleg cum se joaca si care este rostulș voi il jucati? FUNDA?

Răspuns Câştigător
| Andrei900Boss a răspuns:

Nu stii sa te jocii Pokemon Go? iti zic eu cum se joaca e ca un fel de gps in care estii tu si cautii pokemonii in real in care le colectionezii sau sa te luptii sunt vreo 720 sau 730 de Pokemonii iti va arata si lvl si exp cand strangii ca in lumea reala pokemonii pokemonii sunt in toata lumea sunt 720 de pokemonii in 2d sau in 3d sa fie real exista pikachu si ma-i multe animale adica pokemonii de colectionat in vitor va ma-i aparea pokemonii si update

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu-mi plac jocurile de genul. Vezi aici cum se joacă: www.youtube.com/watch?v=yWegwTO2plk

| BeautifulSunflower a răspuns:

Rostul lui? La fel ca al tuturor aplicatiilor: Entertaining.

Nu am urmarit niciodata serialul Pokemon, dar din lipsa de ocupatie l am instalat si ma joc. La fel si ceilalti, iar cei care sunt obsedati, eu, personal, cred ca nu au job-uri si niciun scop fixat in viata sa il indeplineasca, asa ca se rezuma la a fi cei mai tari antrenori de pe Pokemon Go.

| Trickster a răspuns:

Pokemon Go e periculos! La stiri pe Kanal D sau Antena 1 a spus ca o femeie cautand pokemoni a dat peste un cadavru

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Trickster):

Ce cadavru? pai si eu am citit pe net ca Pokemon Go e atat de periculos? ca a intrat la unul in curte si la batut mar si inca unul a fost calcat de masina? e atat de periculos pokemon go

| Trickster a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Ce am vazut am vazut la stiri

| LiveTheMoments a răspuns:

Nu ma joc mi se pare o pierdere de timp jocul asta!