| Andu01 a întrebat:

Păreri despre iPhone? Am înțeles că este doar pentru fițe, dar eu am avut numai Samsung și aș vrea să incerc altceva. Și am mai înțeles că nu poți descărca muzica? Nu poți intra pe site-uri? Nu poți personaliza? Nu poți face cam nimic? Bateria se descarcă? Sunt într-o dilemă extrem de mare. Eu nu vreau sa îmi țin un telefon doar pentru frumusețe. Nu știu cine mă va înțelege.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Descarci muzica pe pc, o sincronizezi cu itunes, profit
Descarci Chrome, intri pe ce site vrei.
Customizarea e limitata, dar Apple iubeste simplitatea.

Bateria tine ok pentru ca e optimizat, dar niciun smartphone modern nu tine mai mult de 6-8 ore pe luminozitate mare.

| Andu01 explică (pentru Wr3nch):

Mersi mult, chiar m-a ajutat răspunsul tău!

| Wr3nch a răspuns (pentru Andu01):

Cu drag, sa fie de folos. Daca imi permiti un ultim sfat as merge pe 12 sau mai recent. Au camere net superiore, idem ecranul, mai ales in varianta pro.

4 răspunsuri:
| StripperRaoul a răspuns:

Iphoneee pana la moarte si dincolo de ea laughing eu am invatat sa merg vb aia cu Samsung in mana dar iphone is the besttt simplu curat usor sigur nu tu atatea prostii ca pe androidul ala plin de virusi. am
13 pro max inainte xs max neah Samsung ii pentru copii iphone ii deja lambo si Samsung un ferari bune amandoua da parca tot lambo ii mai jmecher ceva de genu

| Andu01 explică (pentru StripperRaoul):

Plătești pentru a descărca muzică? Sau sa descarci o aplicație? Plătești să descarci un joc? Zi-mi te rog!