| SpoiledBrat a întrebat:

Păreri despre Samsung z flip 3, merita cumpărat? Adică oricum îl cumpăr dar vreau sfaturi etc

2 răspunsuri:
| Mateo1282 a răspuns:

Bună ziua! Samsung Z Flip 3 este un telefon lansat de acum de aproximativ 2 ani și jumătate. Chiar si astazi este un telefon bun dar depinde cat timp dorești sa îl tii. Nu va mai primi foarte multe actualizări de sistem, cum ar fi Android dar inca este un telefon perfect pentru socializare, poze si niște gaming light. Are Snapdragon 888 deci ar trebui sa fie ok. Iti recomand daca il iei Second-Hand sa îl verifici inainte de al cumpăra.
Zi faină!