| Mârr a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar un telefon VODAFONE 555 BLUE. Are cineva? Merita cumparat? Ceva pareri...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RazzyFUnik a răspuns:

Telefoane de unica folosinta... astea cu nume de operatori sunt chinezarii ieftine, pentru unele nici piese nu se gasesc sau acumulatori

| Mârr explică (pentru RazzyFUnik):

M`am uitat pe site`uri si multa lume il lauda... de asta intreb... straight face

| RazzyFUnik a răspuns (pentru Mârr):

Ok pai o sa iti spun :sti tel de la digimobil-Huawei etc ...am fost la un servicu cu el... piese nimic acumulator nou nici gand, si cei de la Vodafone tot asa sunt, o fi bun dar daca se strica ceva altul si oricum nu e fiabil ca marcile cunoscute

| DonyHD a răspuns:

E o petarda de telefon nu ti-l lua